Black Panther Afis
BLACK PANTHER

Tür: Aksiyon-Macera
Vizyon Tarihi: 16 Şubat 2018
Oyuncular: Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Martin
Freeman, Daniel Kaluuya, Letitia Wright, Winston Duke, Angela Bassett, Forest Whitaker ve Andy Serkis

Yönetmen: Ryan Coogler
Yapımcı: Kevin Feige
Baş Yapımcılar: Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Nate Moore, Jeffrey Chernov, Stan Lee
Senaryo: Ryan Coogler & Joe Robert Cole

Marvel’dan “Black Panther”, Wakanda Kralı babasının ölümünden sonra tahta geçmek ve kral olarak gerçek yerini almak üzere, ıssız ama teknolojik olarak geliştirilmiş Afrika’daki yuvasına dönen T’Challa’yı anlatıyor. Ancak, güçlü eski bir düşmanı yeniden ortaya çıkınca, hırslı bir kral ve Black Panther olan T’Challa, Wakanda ve bütün dünyanın geleceğini tehlikeye atan zorlu bir savaşa girmekle sınanacaktır. İhanet ve tehlikeyle karşı karşıya kalan genç kral, düşmanlarını yenmek ve halkının güvenliğini ve yaşam biçimlerini emniyete almak için müttefiklerini bir araya getirmeli ve Black Panther’in bütün gücünü açığa çıkarmalıdır.

“Black Panther” filminde Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Martin Freeman, Daniel Kaluuya, Letitia Wright, Winston Duke, Angela Bassett, with Forest Whitaker ve Andy Serkis rol alıyor.

Filmin yönetmeni Ryan Coogler ve yapımcıları Kevin Feige ve Louis D’Esposito, ayrıca Victoria
Alonso, Nate Moore, Jeffrey Chernov ve Stan Lee baş yapımcıları. Senaryoyu Ryan Coogler & Joe Robert Cole yazdı. Marvel’dan“Black Panther” 16 Şubat 2018 tarihinde vizyona girecek.

16/02/2018