Karakomik 2
KARAKOMİK FİLMLER 2

KARAKOMİK FİLMLER 2’DEN İLK TEASER YAYINLANDI

Cem Yılmaz’ın yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği ‘Karakomik Filmler’ serisinin devamı olan ‘Emanet’ ve ‘Deli’nin vizyonu için geri sayım başladı. 17 Ocak’ta seyirciyle buluşacak olan filmlerin afişi ve ilk teaserı paylaşıldı.

Cem Yılmaz’ın yönetmenliğini ve senaristliğini yaptığı, yapımcılığını NuLook ve CMYLMZ Fikirsanat’ın üstlendiği Karakomik Filmler 2 yine birbirinden bağımsız 2 film olarak 17 Ocak’ta vizyona girecek. Karakomik Filmler 2 de serinin ilkinde olduğu gibi aynı seansta tek biletle seyirciyle buluşacak.

Babasının vefatının ardından şöhret olma hayaliyle yola çıkan Birol’un yaşadığı macerayı konu alan Emanet, kadrosunda Çağlar Çorumlu, Özge Özpirinçci, Tansu Biçer, Celil Nalkaçan gibi isimleri bulunduruyor. Taksici Güven’in bir gece mesaisinde başlayan olayları beyazperdeye aktaran Deli’de ise Özkan Uğur, Cem Davran, Büşra Develi, Emin Gürsoy rol alıyor.

Cem Yılmaz’ın her iki filmde iki farklı karakter ve görüntüyle izleyici karşısına çıkacağı filmlerin ilk teaserı dün (22 Kasım Cuma) yayınlandı. Filmin sosyal medya kanallarında izleyiciyle buluşan görüntüler ve afiş kısa sürede büyük ilgiyle karşılandı.

‘Karakomik Filmler’ serisinin ana sponsorluğunu ev teknolojilerinin lider markalarından Arçelik, co-sponsorluğunu ise Ford üstleniyor.

17/01/2020